Missziói nap Vácott

2012. október 16., címkék: vác, magyar egyházak ökumenikus tanácsa, Reformáció hónapja, reformáció hónapja

A Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa Missziói és Evangélizációs Bizottsága (MEB) minden évben más helyszínen rendezi meg ezt az immár hagyománnyá vált alkalmat, melynek célja, hogy egy-egy település különböző felekezetű lelkészeinek és egyháztagjainak adjon bátorítást a misszióra, valamint annak megtapasztalására, hogy embertársaink megmentéséért hordozott felelősségünkben egyek vagyunk.